Kochani, sobotnim spotkaniem online z lecznicą Alfavet Przychodnia Weterynaryjna 24h dot. “Żywienia kotów” zakończyliśmy tegoroczne obchody Dnia Kota. Bardzo dziękujemy że byliście z nami, bawiliście się z nami, edukowaliście się, pomagaliście i wspieraliście z tej okazji naszych podopiecznych. Przez cały okres od 17 lutego do 20 marca (wydłużyliśmy termin obchodów kociego święta) – przygotowaliśmy dla Was na naszym profilu różne aktywności. Dzisiaj chcielibyśmy podsumować to wydarzenie oraz najważniejsze – rozdać felineusowe upominki.

W ramach obchodów Dnia Kota 2021 opublikowaliśmy 77 postów na naszym profilu na facebooku! Wszystkie te posty zostały przez Was wyświetlone 116 331 razy.

Dzięki Notokoty mogliście wesprzeć Felineuski i zdobyć sesję fotograficzną dla Waszych pupili i Was. Gratulujemy zwycięzcom – mamy nadzieję, że podzielicie się z nami efektami sesji.
Podczas, dedykowanych Dniu Kota, zbiórek karmy i akcesoriów, które przeprowadzaliście w swoich środowiskach, Felineuski otrzymały od Was ponad 13 kg karmy mokrej, ponad 180 kg karmy suchej i ponad 64 l żwirku oraz mnóstwo zabawek i akcesoriów (kocimiętkowe spraye, podkłady, miseczki, zabawki, ręczniki, akcesoria i produkty higieniczne).

Bardzo dziękujemy Organizatorom zbiórek oraz wszystkim darczyńcom .

Z okazji Dnia Kota wpłaciliście do felineuskowego portfelika 920,00 zł. Bardzo Wam serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie.

Podziękowania składamy także Karolinie, która w ramach wydarzenia przeprowadziła zajęcia edukacyjne “Rozumiem Mruczka” dla dzieciaków w oddziałach Przedszkola i Żłobka „Słoneczny Zakątek” w Kolbuszowej, Głogowie Małopolskim, Łańcucie i Majdanie Królewskim.

A teraz upominki. Zaczniemy od zabawy fotograficznej “Najsłodszy Kociak Świata”. Oczywistym jest to, że wszystkie Koty mają ten tytuł – bez dwóch zdań. Natomiast w naszej zabawie postanowiliście wyróżnić “najsłodszych z najsłodszych”. Dobra wiadomość jest taka,że zamiast trzech upominków, Felineuski z ogrodu odkopały jeszcze jeden.

Waszymi głosami upominki wędrują do:
kota ZEUSA – opiekunka Sylwia
koteczki LILLY – opiekunka Dorota
kota FELIXA – opiekunka Sylwia
dwupaku KAJTUSIA I MACIUSIA – opiekunka Anna

Ale to nie wszystko Felineusy chciałyby przyznać jeszcze cztery upominki dla osób, które aktywnie włączały się do naszych zabaw/zadań na facebookowym profilu Upominki wędrują do: Elżbieta Ewa, Małgorzata, Izabela Wiktoria, Wiktor.

A Wam wszystkim dziękujemy za fantastyczne wspólne świętowanie
Do zobaczenia – na obchodach Dnia Kota za rok, natomiast w innych okolicznościach do świętowania i pomocy – niebawem
Zapraszamy do obserwowania nas na Facebooku, Instagramie, Twitterze czy YouTube.
Miau!