Wystartowała akcja „Nakarm zwierzaka ze schroniska”. Dzięki niej możecie zostać właścicielami fajnych gadżetów ( koszulki, torby) z fajną grafiką oraz wesprzeć nasze kociaki.

Jak to zrobić? Wystarczy kliknąć w link, wybrać interesujący Cie gadżet oraz zrobić przelewy.

Najistotniejsze jest, że to Ty bezpośrednio wykonujesz przelew do wybranej organizacji podczas finalizowania transakcji. Oznacza to, że konieczne jest wykonanie dwóch płatności po zakończeniu zakupów:

– na konto kampanii: koszt pokrywający produkcję zakupionych przez Ciebie produktów, wysyłkę oraz promocję i działania PR;

– na Fundacji Felineus: darowizna.

Dzięki tej operacji schroniska otrzymują więcej pieniędzy jako, że zapłacona przez Ciebie kwota jest traktowana jako darowizna, a nie jako wpłata za towar, który musiałby być odpowiednio opodatkowany. 20zł jest minimalną kwotą przekazywaną schroniskom, ale to Ty decydujesz ile chcesz przekazać pieniędzy.

Liczymy, że wykonanie dwóch przelewów nie będzie stanowić dla Ciebie problemu, jako zdeklarowanemu przyjacielowi zwierząt, który zdecydował się na taką formę pomocy a noszone przez Ciebie produkty rozpowszechnią ideę wspierania zwierzaków.

Serdecznie zapraszamy do pomocy !