Fundacja Rozwoju Dobre Życie wraz z Ambasadorami zapraszają na debatę w formule Open Space Technology, która odbędzie się 14 maja 2019 roku w Rzeszowie. Temat debaty to „Wspólne działanie otwiera możliwości”.W jej ramach, uczestnicy stworzą grupy, które będą rozmawiać o wszystkim, co związane z działalnością lokalną (m.in.  aktywizowanie i motywacja siebie i ludzi, partnerstwa lokalne, trudy bycia liderem czy marzycielem, rozwój i inne, jakie uczestnicy zdecydują się podjąć). 

Biorąc udział w wydarzeniu będziesz  mieć możliwość „przegadania” swojego tematu, marzenia, wyzwania czy pomysłu, dołączenia do innych wątków oraz  poznania fascynujących osób, nawiązania współpracy, wymiany doświadczeń. Spotkasz tam osoby – przedstawicieli nauki, sztuki, kultury, biznesu, IT, organizacji pozarządowych, samorządów, sportu, lokalnych aktywistów, społeczników, pasjonatów.

Będzie inspirująco, twórczo oraz aktywnie.

Zapisy:  Rejestracja na wydarzenie jest obowiązkowa- liczba miejsc ograniczona. Udział bezpłatny.

FORMULARZ  REJESTRACYJNY:

http://dobrezycie.org/aktywni2018/open-space

Kiedy: 14 maja 2019 r., w godz. 9:00-15:00.

Miejsce: Rzeszów, Rzeszowski Dom Kultury – filia Przybyszówka, ul. Dębicka 170,
I piętro (w budynku jest winda).

Prowadzące: Debatę poprowadzą specjalistki Open Space Technology: Aleksandra Chodasz i Sylwia Myszka-Szyszka przy asyście Katarzyny Gac-Karelus i Jadwigi Marciniec.

Wydarzenie na facebooku:

www.facebook.com/events/645641712561518/

 

Do zobaczenia 14 maja!