Emila

Emila

Emila – koteczka w wieku ok. roku o ślicznym gęstym brytyjczykowatym, białym (tylko z nielicznymi czarnymi domieszkami) futerku. Jej siostra jest typową brytyjką o szarym ubarwieniu. Emila ma piękne, ogromne oczy, gabarytowo jest kotem dosyć dużym. To mega przytulaśna kotka, jak większość brytyjczyków zazdrosna o człowieka, chcąca go mieć tylko dla siebie. Ma łagodny, zrównoważony, spokojny charakter. Jest bardzo inteligentna i towarzyska.
Akceptuje przebywające razem z nią w domu koty oraz dzieci ale na własnych warunkach. Szybko przywiązuje się do właściciela. Potrafi podążać za nim przez cały dzień, cierpliwie czekając, aż zostanie jej udzielona uwaga. Dom imprezowiczów to zdecydowanie najgorsze miejsce do przebywania dla takiego kota. Najlepiej się czuje w ciszy i spokoju, patrząc w okno, obserwując rodzinę, w której żyje, oraz wylegując się w promieniach słonecznych.

Emila jest wysterylizowana, przetestowana na białaczkę i zaszczepiona na choroby wirusowe.

Obecnie kotka jest niewychodząca, podwórko jej nie interesuje, ale oczywiście mogłaby być w przyszłości również kotem wychodzącym.

Kontakt: 512 182 032