Sajmon

Sajmon

Sajmon to kot którym nikt się nie przejmował, nikogo nie obchodziło jego zdrowie czy bezpieczeństwo. Chodził po okolicy, wyjadał resztki z śmietników, źle się czuł, bolał go brzuch. Smutny, zaglądał do okien w nadziei, że ktoś wpuści go do swojego domu i serca

W końcu trafił na podwórko dobrej osoby i uparcie miauczał przy drzwiach by wejść. Ta dobra osoba zainteresowała się kotem i tak Sajmon trafił do domu tymczasowego fundacji.

Już w pierwszym dniu poczuł się jak u siebie. Odważnie wyszedł z transportera z ogonem podniesionym do góry i zaczął zwiedzać mieszkanie . Sajmon to duży piękny kocur, o biało-czarnym mięciutkim futerku i wielkich złotych oczach. Bardzo pragnie miłości i uwagi człowieka, domaga się pieszczot, przytula się i głośno mruczy. Lubi noszenie na rękach, przy czym obejmuje łapkami człowieka za szyję, ociera się o ramię i błogo mruży swoje cudne oczka.

Sajmon jest pozytywnie nastawiony do zwierzęcych współlokatorów. Uwielbia bawić się z innymi kotami, a nawet przytulać się do nich. Kocurek jest łagodny, delikatnie obchodzi się z królikiem, a psa wcale się nie boi, wręcz przeciwnie, pozostaje z nim w bliskiej relacji.

Kontakt do opiekuna: 880542069