Tito

Tito

Tito – kocurek urodzony wiosną 2018 roku.

Został znaleziony w lesie przy ruchliwej drodze. Maluch miał wtedy niespełna dwa miesiące, chore oczko, niedowład przedniej łapki a przede wszystkim był mocno zaniedbany- wychudzony i zmarznięty.

Tito trafił do domu tymczasowego, chore oczko wyleczono, ale niestety problem z łapką okazał się poważny- porażenie nerwu promieniowego. Pomyśleć ile to kocie dziecko musiało wycierpieć….

Zabiegi fizykoterapii i rehabilitacja pomogła nieco skorygować wadę. Kocurek podpiera się na tej łapce, potrafi szybko biegać i wysoko skakać, wdrapie się wszędzie tam gdzie pełnosprawne koty a nawet złapie tą łapką zabawkę. Ze względu na zbyt szybkie oddzielenie od matki kotek potrzebował stałego kontaktu z człowiekiem, dotyku, przytulania, miłego głosu i brania na ręce – jak mały dzidziuś, lubił jak do niego tak się zwracano i zaczął reagować na Dzidziuś. W kontaktach z ludźmi jest bardzo uczuciowy, potrzebuje być dużo głaskany i przytulany. Jest małym łasuchem, często prosi o smakołyk. Lubi się bawić z opiekunem, za poświęcony mu czas potrafi się odwdzięczyć słodkim mruczeniem.

Tito jest drobnym koteczkiem, jest wykastrowany.

 

Kontakt: 880 542 069