Zapraszamy na „Kotem malowane – mikołajkowy wernisaż dla Felineusiaków”

Już 26 listopada o godzinie 17:00 zapraszamy na wydarzenie „Kotem malowane – mikołajkowy wernisaż dla Felineusiaków”. Spotykamy się w Galerii Nierzeczywistej RSF przy ul. Matejki 10 w Rzeszowie.

Wystawa obrazów o tematyce kociej i zwierzęcej, połączona z ich charytatywną licytacją to idealny sposób na spędzenie jesiennego popołudnia. Zwłaszcza, jeżeli chcecie uzupełnić prywatną kolekcję sztuki o dzieła autorstwa naszych utalentowanych wolontariuszek – Eli Kloc i Anny Ślęzak. Obrazy, które cieszyły się gorącym zainteresowaniem na każdej z dotychczasowych edycji Charytatywnego Felineusowego Bazarku to także świetny prezent dla Bliskich z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Celem wydarzenia jest przede wszystkim wsparcie podopiecznych Fundacji Felineus – bezdomnych kotów – oraz propagowanie pomocy zwierzętom bezdomnym. Każdy z uczestników wydarzenia będzie mógł obejrzeć wystawione obrazy, a następnie zakupić część z nich za tzw. wolny datek (minimum 30 złotych). Pozostałe obrazy zostaną wylicytowane w trakcie aukcji poprowadzonej przez pomysłodawczynię Wydarzenia – Emilię Kudasik-Gil. Cała zebrana podczas wydarzenia kwota zostanie przekazana Fundacji Felineus na cele statutowe.

Słodki, wegański poczęstunek, idealny do podziwiania kociej sztuki zapewni nam niezastąpiony VeganoManiak Pracownia ciast i tortów, a słone przekąski – najlepsza rzeszowska, wegańska restauracja – Zielona Baza!

Niezapomniane emocje i pomoc bezdomnym zwierzakom? Takie rzeczy tylko podczas naszego wernisażu!

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Rzeszowa i patronatem medialnym Gazety Codziennej Nowiny, portalu Nowiny24, Radio Centrum, Radio SuperNova, portalu Puls Podkarpacia, portalu Dzieje Się Na Podkarpaciu, portalu Visit Rzeszów i portalu resinet.pl.