Łapiemy dotacje na organizację

Kochani ‼
Nie tak dawno udowodniliście, że razem mamy wielką moc, a Wasz głos ma ogromne znaczenie. To dzięki Wam projekt zgłoszony przez naszą wolontariuszkę do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego, mający na celu pomoc bezdomnym kotom, już niebawem będzie realizowany ❣

W dniu dzisiejszym, po raz kolejny, ruszył konkurs „Łap Dotację na Organizację” realizowany przez platformę Ratujemy Zwierzaki. W tym roku naszym celem jest zebranie środków na bezpośrednią pomoc kotom, których życie dosłownie „wisi na kłaczku”. Takie sytuacje spotykają nas bardzo często, a koszty ratowania kociego życia zawsze są ogromne.

Jak możesz nam pomóc sięgnąć po wygraną? To bardzo proste i wcale nie kosztuje wiele:
wpłać dowolną darowiznę do naszej skarbonki (wystarczy tylko 1 zł!) – liczy się liczba unikatowych darczyńców a nie wysokość wpłaty!

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/uratuj-zycie

udostępnij skarbonkę w swoich mediach społecznościowych, na stronie internetowej, powieś plakat lub ulotkę dot. akcji – chętnie wyślemy Ci ją na maila do wydrukowania.

zaproś swoich znajomych, przyjaciół, rodzinę do wsparcia naszej Fundacji w akcji.

Przewidziane nagrody to:
1 x 100 000 zł,
3 x 50 000 zł,
3 x 40 000 zł,
3 x 30 000 zł,
3 x 25 000 zł,
3 x 10 000 zł,
3 x 5 000 zł
oraz 6 pakietów marketingowych

Nagrody otrzymają te organizacje, których skarbonka zostanie wsparta przez największą liczbę Darczyńców.

Konkurs ruszył, a zegar już odlicza kolejne minuty. Mamy czas tylko do 6 grudnia 2023 roku, do godziny 24:00. Czy tegoroczny Mikołaj przyniesie więc dla nas taki niesamowity prezent? Wszystko w Waszych rękach Przyjaciele!