Cameron

Cameron
Cameron to ciekawy świata kocurek, urodzony w kwietniu 2022r. Trafił do domu tymczasowego z trojgiem czarnego jak on rodzeństwa i jest jednym z dwojga większych kociąt w miocie. Wyróżnia go odważne usposobienie i dwie jaśniejsze plamki na prawej stronie ciała.
Przy kontakcie z człowiekiem Ronek mruczy jak traktor, łasi się, wchodzi na kolana. Wypuszczony na pokoje leci jak strzała, nie przemyka pod ścianami ani nie chowa się pod kanapą. Kiedy dzieje się coś ciekawego, pierwszy zjawia się na miejscu. Cameron jest też amatorem smakołyków ze stołu- lubi arbuzy, masło, nie gardzi makaronem.
Ronek nie wchodzi w drogę dorosłym kotom z tymczasu, ale wraz z siostrami przyjął do stada trochę starszą od siebie Walentynę. Z rodzeństwa to Ronek kocha ją najbardziej. Walentyna wylizuje sierść maluchom, a Ronkowi zdarzyło się szukać u niej mleka.
Cameron jest maluszkiem i z łatwością zaadaptuje się do nowych warunków. Cudownie, gdyby trafił do domu z którąś z sióstr lub z koleżanką. Energiczne młode koty w duecie zapewniłyby sobie rozrywkę, zdejmując z nowego opiekuna część obowiązków.
Cameron jest odpchlony, odrobaczony, wzorowo korzysta z kuwety. Matka testowana FeLV, FIV – ujemna.
Tel. 604 360 880