Jarzębinka

Jarzębinka

Jarzębinka to kotka urodzona latem 2020 roku. Kotka została najprawdopodobniej porzucona na jednym z rzeszowskich osiedli i tak trafiła pod opiekę fundacji. Imię Jarzębinka otrzymała dzięki trójbarwnemu futerku, w jesiennych odcieniach.

Historia kotki przypomina 4 pory. Kiedyś była latem, szczęśliwą małą, słodka kuleczką, miała swój dom. Z czasem urosła, znudziła się, została porzucona. Szczęście kotki gdzieś zniknęło, siły opadły jak liście z drzew jesienią, został tylko płacz i szare dni. W końcu ktoś ją wypatrzył i trafiła do domu tymczasowego, nastała dla niej zima, czas odpoczynku, powrotu do zdrowia i regeneracji. Dzięki opiece Jarzębinka zaczęła znowu rozkwitać niczym wiosna. Z utęsknieniem czeka by znów być latem, szczęśliwa i kochana we własnym domu z rodziną która nigdy jej nie porzuci.

Jarzębinka jest bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem, na jego widok łasi się by ją pogłaskać. Mogła by spędzić cały dzień na pieszczotach z ukochanym człowiekiem. W nocy śpi z ludźmi w łóżku.
Jarzębinka szuka domu gdzie raczej nie było by innych kotów, ponieważ bardzo ich się boi. Szuka człowieka który jej nie zawiedzie.

Jest zdrowa (testy FelV/FiV negatywne), wykastrowana, zaczipowana, odpchlona i odrobaczona. Posiada książeczkę zdrowia

Kontakt pod nr; 880-542-069