Światowy Tydzień Zwierząt 2016

rynekrzeszowZ okazji Światowego Tygodnia 16 października spotkaliśmy się na rzeszowskim Rynku. Tym razem akcentowaliśmy  ważność adopcji bezdomnych kotów i zachęcać do zaprzyjaźniania się z kociakami- bezdomniakami .  Adopcja bezdomnego zwierzaka wcale nie jest czymś strasznym. Owszem w niektórych przypadkach jest ona bardziej wymagająca i zobowiązująca do większej pracy,cierpliwości. Jednak dzięki niej zyskujemy nowego Przyjaciela: oddanego, wiernego, bezinteresownego .

Adopcja przyczynia się do zmniejszania bezdomności wśród zwierząt, przyczynia się do ogromnej zmiany. Dzięki naszym decyzjom świat bezdomnego kota czy psa czy innego zwierzaka, zmienia się o 180 stopni. Zmienia się także nasz świat. Mamy nowego wspaniałego Przyjaciela. Jednocześnie mamy także poczucie zrobienia czegoś dobrego read content. Czego? Ratunku przed zapomnieniem, samotnością, lękiem, strachem, zrezygnowaniem, a czasem i śmiercią.


Mimo zimna, wiatru i niesprzyjającej aury – daliśmy wszyscy radę, a namiot nie odleciał w kosmos.

Dziękujemy wszystkim Wam za wsparcie kampanii „Adopcja nie gryzie”, za to że tak ochoczo pozowaliście do zdjęć, promując ideę adopcji bezdomnych zwierzaków. Dziękujemy zespołowi SUPER GIRL ROMANTIC BOYS za włączenie się do akcji .
Ogromne podziękowania składamy dla Was za to że byliście z nami w niedzielę. Za miłe słowa, dary, wsparcie, życzliwość.
Wszystkim Wam, którzy przekazali gadżety na kiermasz bardzo dziękujemy .

Dziękujemy także za pyszne pierniczki „naszym” dziewczynom – Basi, Basi, Ani i Emilii !

Wielkie buziaki lecą od Felineusków dla naszych Wolontariuszy i Przyjaciół – jak zwykle niezastąpionych. Buźka dla: Ani, Małgosi, Asi, Kingi, Basi, Basi, Ady, Basi, Ani, Kariny, Majeczki, Beni, Marka, Romka.

Dla Romka składamy także ogromne podziękowania za fantastyczne banery kampanii „Adopcja nie gryzie” oraz pomoc w naklejkowych sprawach.

Kochani, podarowaliście Felineuskom podczas wydarzenia 50,44 kg karmy, zabawki, suplementy, żwirek oraz 620 zł !

Bardzo dziękujemy !